Remont dr. pow. 3115W Al. M. Dąbrowskiej w Komorowie z przebud. skrzyżowania z ul. Waldemara i ul. H. Kotońskiego oraz przebud. jezdni na odc. ul. Podhalańskiej do dz. nr 584 (obręb Komorów Osiedle).
Powiat Pruszkowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00375196
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00375196/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-31 10:06
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6ee15e8-2796-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342405501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00375196 z dnia 2023-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dr. pow. 3115W Al. M. Dąbrowskiej w Komorowie z przebud. skrzyżowania z ul. Waldemara i ul. H. Kotońskiego oraz przebud. jezdni na odc. ul. Podhalańskiej do dz. nr 584 (obręb Komorów Osiedle).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Drzymały 30
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.pruszkow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.powiat.pruszkow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dr. pow. 3115W Al. M. Dąbrowskiej w Komorowie z przebud. skrzyżowania z ul. Waldemara i ul. H. Kotońskiego oraz przebud. jezdni na odc. ul. Podhalańskiej do dz. nr 584 (obręb Komorów Osiedle).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6ee15e8-2796-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00375196
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042706/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Remont drogi powiat. nr 3115W – Al. M. Dąbrowskiej w Komorowie wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Waldemara i ul. H. Kotońskiego oraz przebudową drogi na odc. od ul. Podhalańskiej do dz. ew. 584
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00318912
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5324641,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 3115W – Al. M. Dąbrowskiej w Komorowie wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Waldemara i ul. H. Kotońskiego oraz przebudową jezdni drogi na odc. od ul. Podhalańskiej do dz. nr 584 (obręb Komorów Osiedle),w zakresie:
a) remont drogi powiatowej wraz z remontem skrzyżowań z drogami gminnymi,
b) remont chodników oraz innych utwardzeń powierzchni gruntu w obszarze pasa drogowego,
c) remont zjazdów,
d) przebudowa skrzyżowania Al. Marii Dąbrowskiej z ul. Waldemara i H. Kotońskiego poprzez wykonanie sygnalizacji świetlnej oraz chodników,
e) wprowadzenie nowej stałej organizacji ruchu,
f) przesadzenie drzewa wraz z jego trzyletnim utrzymaniem,
g) realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, określonych w decyzji z dnia 1 grudnia 2022 r. nr WN.5142.156.2022.JP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |