Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin.
Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00375448
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-31 11:05
- Lokalizacja
- Ustroń, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5482667715
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Mięso wołoweWieprzowinaSzynkaWędliny drobioweWędlinyProdukty wędliniarskie
Wykonawcy
4 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO "JUR-GAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWisła, PL
317 906,41 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO "JUR-GAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWisła, PL
317 906,41 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO "JUR-GAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWisła, PL
317 906,41 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO "JUR-GAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWisła, PL
317 906,41 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.