Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024 – 4 zadania.
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00375516
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-31 11:21
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
4 przyznane
KAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
67 696,56 PLNKAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
67 696,56 PLNKAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
92 018,16 PLNKAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
75 731,76 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.