REMONT DACHU WRAZ Z JEGO MALOWANIEM DLA BUDYNKU POWIATOWEGO CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY
POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00376120
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00376120/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-31 13:23
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70b383fb-00a9-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9111751180
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00376120 z dnia 2023-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DACHU WRAZ Z JEGO MALOWANIEM DLA BUDYNKU POWIATOWEGO CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932183217
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 56
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pceik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pceik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70b383fb-00a9-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT DACHU WRAZ Z JEGO MALOWANIEM DLA BUDYNKU POWIATOWEGO CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70b383fb-00a9-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00376120
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00347237
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy, bowiem w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCEiK.KG.241.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT DACHU WRAZ Z JEGO MALOWANIEM DLA BUDYNKU POWIATOWEGO CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY
Projektowany zakres prac budowlanych. Ze względu na wartości estetyczne obiektu oraz jego zabytkowy charakter konieczne jest zabezpieczenie, konserwacja i przywrócenie elementów pierwotnego wystroju zewnętrznego budynku.
Projektuje się remont w zakresie:
demontaż istniejących rynien oraz opierzenia
demontaż istniejących wydr kominowych,
usunięcie rdzy,
lokalna wymiana elementów skorodowanych pokrycia dachowego,
gruntowanie powierzchni dachu farbą podkładową,
malowanie pokrycia dachowego farbą w celu wydłużenia żywotności pokrycia dachu), o odcieniu maksymalnie zbliżonym do obecnego koloru blachy, o właściwościach „metalicznych”,
malowanie stolarki okiennej w obrębie dachu w kolorze odpowiadającym stanowi istniejącemu,
wykonanie nowych rur spustowych z blachy ocynkowanej w kolorze naturalnym,
wykonanie nowych wydr kominowych,
uzupełnienie istniejących płotków śniegowych lub wymiana na rozbijacze śniegu wg zachowanych historycznych informacji,
wymiana sztucerów rur spustowych z PCV na żeliwne z wyczystką w kolorze antracytowym.
Uwagi:
Należy przewidzieć zachowanie wszystkich elementów detalu, w tym gzymsów wieńczących.
Należy zachować istniejące ławy kominowe.
w przypadku ujawnienia w trakcie prowadzenia wskazanych prac nowych okoliczności lub zagrożeń należy zawiadomić właściwy organ konserwatorski oraz projektanta, celem podjęcia stosownych działań.
w przypadku stwierdzenia w trakcie demontażu obecnych rynien oryginalnych ozdobnych elementów, należy je zachować, odczyścić i wtórnie zamontować w nowych rynnach.
wszelkie niejasności i zmiany należy konsultować z autorami opracowania. Każdorazowa zmiana do projektu powinna być uzgodniona z projektantem tej branży, której ta zmiana dotyczy.
pozostałe nieuściślone kwestie techniczne należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, zasadami wiedzy technicznej i polskimi normami.
roboty remontowo - budowlane wykonać zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru poszczególnych rodzajów robót oraz technologiami i wytycznymi wykonania podanymi przez producentów materiałów.
Prace budowlane powinny być prowadzone zgodnie z obowiązującymi warunkami technicznymi, przepisami BHP i ppoż. i ochrony środowiska, pod kierunkiem i nadzorem osób do tego uprawnionych.
wszelkie niejasności, nieprzewidziane sytuacje i wątpliwości wynikłe z odkrywek lub rozbiórek oraz ewentualne zmiany w przyjętych rozwiązaniach i standardzie wykończenia – do konsultacji bieżącej z DWKZ we Wrocławiu, Projektantem i uzgodnienia z Inwestorem w trybie nadzoru autorskiego i konserwatorskiego
plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – ponieważ podczas wykonywania robót wystąpią rodzaje robót stwarzające zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi - zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23.06.2003 r. – w sprawie informacji oraz planu BiOZ (Dz.U. nr 120, poz. 1126), niezbędne będzie sporządzenie w/w planu
(CPV): 45261210-9
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 203918,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. TOL-BUD Antoni Berski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 622-000-31-91
7.3.3) Ulica: Ul. T. Kościuszki 33
7.3.4) Miejscowość: Ostrzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 63-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 203918,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |