Jest zakup, dostawa: Linie krwi, Dializatory, Bicarty, Filtr płynu, Systemy obsługi wg. N/w Zakresów dla Ośrodek Dializ Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00376259
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-31 13:50
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732713732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby do dializy nerkowej
Wykonawcy
9 przyznanych
NIPRO MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
33 825,6 PLNNIPRO MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
90 201,6 PLNNIPRO MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 729,28 PLNNIPRO MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
333 869,04 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
74 520 PLNFRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
38 880 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 636 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 254 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
43 254 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.