Dostosowanie pomieszczeń budynku Urzędu Miasta do potrzeb osób o szczególnych potrzebach

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00092828
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00092828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-06 13:27
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ab64920-e29f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógKładzenie płytekRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwiRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00092828 z dnia 2025-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń budynku Urzędu Miasta do potrzeb osób o szczególnych potrzebach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ab64920-e29f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń budynku Urzędu Miasta do potrzeb osób o szczególnych potrzebach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ab64920-e29f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042222/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont pomieszczenia toalet w budynku przy ul. Wolności 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00189833

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-II.271.87.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 438758,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie pomieszczeń budynku Urzędu Miasta do potrzeb osób o szczególnych potrzebach” w zakresie remontu pomieszczenia toalet w budynku Urzędu Miasta, ul. Kwiatkowskiego 1 w Stalowej Woli.
2. Zasadniczy zakres robót obejmuje prace związane remontem sanitariatów w budynku Urzędu Miasta Stalowej Woli wg poniższego zestawienia:
a) Roboty budowlane w zakresie remontu sanitariatów:
• Roboty demontażowe (demontaże urządzeń sanitarnych, demontaże instalacji elektrycznych)
• Roboty rozbiórkowe
• Wykonanie wylewek samopoziomujących
• Wykonanie tynków wewnętrznych
• Wykonanie okładzin ściennych i podłogowych w płytek ceramicznych
• Dwukrotne szpachlowanie powierzchni ścian i sufitów (poza powierzchnią z okładzinami z płytek)
• Malowanie farbami ścian i sufitów (poza powierzchnią z okładzinami z płytek)
• Wykonanie instalacji hydraulicznych (wodno-kanalizacyjnych)
• Wykonanie ścianek działowych
• Montaże urządzeń sanitarnych
• Wykonanie instalacji elektrycznych
• Montaż urządzeń elektrycznych (opraw oświetleniowych, włączników, gniazdek )
• Wykonanie wszelkich badań instalacji hydraulicznych i elektrycznych
• Wyposażenie remontowanych pomieszczeń w niezbędne elementy będące w zakresie inwestycji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45431000-7 - Kładzenie płytek

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

gdyż kwota najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu o wartości 499 359,14 zł brutto przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 94 023,98 zł brutto, bez możliwości zwiększenia tej kwoty w budżecie
2025-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane