Przewóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli mających swoją siedzibę w Gminie Pajęczno w roku szkolnym 2023/2024 na podstawie biletów miesięcznych wystawionych przez Wykonawcę
Gmina Pajęczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00376470
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-31 14:29
- Lokalizacja
- Pajęczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5080013710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoBilety przewozowe
Wykonawcy
8 przyznanych
AGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
45 778,82 PLNAGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
49 343,58 PLNAGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
45 776,02 PLNAGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
27 674,6 PLNAGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
22 674,6 PLNAGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
44 983,51 PLNAGATA KULIŚ-GOCAŁEKPajęczno, PL
44 983,51 PLNPPHU KOLUMB BIURO PODRÓŻY Agata Kuliś - GocałekPajeczno, PL
50 490 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.