Modernizacja dróg gminnych – działki Nr 1508, 1625, 2528 obręb Horyniec-Zdrój
Gmina Horyniec-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00377139
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00377139/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-01 09:18
- Lokalizacja
- Horyniec-Zdrój, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3797e020-3a87-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7931506484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00377139 z dnia 2023-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych – działki Nr 1508, 1625, 2528 obręb Horyniec-Zdrój
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Horyniec-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900677
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Przyjaźni 5
1.5.2.) Miejscowość: Horyniec-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-620
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166313455
1.5.8.) Numer faksu: 166313455
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@horyniec-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.horyniec-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://horyniec-zdroj.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych – działki Nr 1508, 1625, 2528 obręb Horyniec-Zdrój2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3797e020-3a87-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00377139
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00004194/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dróg gminnych - działki nr 1508, 1625, 2528 obręb Horyniec-Zdrój
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowany zakres rzeczowy:
Charakterystyka techniczna stanu projektowanego
- klasa techniczna kategoria D
- Vp = 30km/h, kategoria ruchu KR 1-2
Zadanie nr 1: jezdnia bitumiczna szer. jezdni 2,6 m, przekrój szlakowy. Spływ wody spadki podłużne i poprzeczne jezdni następnie wyprofilowanie terenu pozwalające na swobodny poprzeczny spływ wody z jezdni na przyległy grunt.
Zadanie nr 2 i 3: jezdnia bitumiczna szer. jezdni 3 m, przekrój szlakowy. Spływ wody spadki podłużne i poprzeczne jezdni następnie wyprofilowanie terenu pozwalające na swobodny poprzeczny spływ wody z jezdni na przyległy grunt.
Na całym odcinku niweletę projektowanej drogi dostosowano do istniejącego terenu uwzględniając spadki podłużne i poprzeczne.
Konstrukcja nawierzchni:
Zad. 1 - działka ewid. nr 1508 w km 0+002 - 0+238
6 cm w-wa ścieralna - beton asfaltowy dla KR1-2 AC11S, (szer. 2,6m)
10 cm podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm wg. SST-04.04.02, E2=120 MPa (szer. 2,7m)
10 cm podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0-63 mm (ubytki istniejącej podbudowy, poszerzenia)
Zad. 2 - działka ewid. nr 2528 w km 0+003 - 0+131
Zad. 3 - działka ewid. nr 1625 w km 0+006 - 0+136
6 cm w-wa ścieralna - beton asfaltowy dla KR1-2 AC11S, (szer. 3,0m)
10 cm podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm wg. SST-04.04.02, E2=120 MPa (szer. 3,1m)
10 cm podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0-63 mm (ubytki istniejącej podbudowy, poszerzenia)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono ofert| 2023-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |