Modernizacja hali GOSiR w Wiśniowej Górze – Etap I

GMINA ANDRESPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00378132
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00378132/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-01 12:55
Lokalizacja
Andrespol, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ac93cb6-3746-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7282553675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00378132 z dnia 2023-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali GOSiR w Wiśniowej Górze – Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANDRESPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rokicińska 126

1.5.2.) Miejscowość: Andrespol

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-020

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@andrespol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.andrespol.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ac93cb6-3746-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja hali GOSiR w Wiśniowej Górze – Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ac93cb6-3746-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00378132

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022784/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja hali GOSiR w Wiśniowej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00348277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.28.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 63000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji hali sportowej w Wiśniowej Górze, ul. Tuszyńska 113.
2. Zakres zamówienia w szczególności obejmuje:
1) Demontaż podwieszonych, opuszczanych koszy do gry
Należy zdemontować ruchome elementy opuszczanych koszy do gry oraz platformy umieszczonej nad belkami dwuteowymi z zamocowanym do niej silnikiem elektrycznym służącym do podnoszenia i opuszczania koszy koszykówki. Dwuteowniki podwieszone pomiędzy belkami dachu nie będą usuwane.
2) Wymianę drzwi wejściowych na halę sportową z korytarza i z hali sportowej do magazynu.
Drzwi winny zostać wykute wraz z ościeżnicami i progiem. Należy zamontować nowe drzwi wejściowe stalowe nieprzezierne. Drzwi wejściowe o niskim progu, wzmocnione na zawiasach i z zamkiem certyfikowanym.
3) Demontaż zniszczonych płyt OSB maskujących kanały technologiczne słupów konstrukcji
Płyty OSB zamontowane są na zewnętrznych stronach kominów obudowy słupów konstrukcji hali. Należy zdemontować te płyty i je zutylizować.
Otwory zasłaniane przez płyty OSB należy zamurować bloczkami silikatowymi o gr. 11.5 cm.
4) Malowanie ścian otynkowanych w hali sportowej - powierzchni ścian po demontażu drabinek przy ścianach
Ściany pomalowane obecnie farbą olejną należy przygotować w sposób zgodny z przyjętą technologią do ponownego malowania. Przewidziano przygotowanie tynków istniejących z ich naprawą, gruntowaniem powierzchni, dwukrotnym malowaniem farbami akrylowo - lateksowymi oraz malowanie lakierem ochronnym bezbarwnym półmatowym zgodnie z przyjętą technologią i gatunkiem farb. Po zakończeniu malowania ścian należy zamontować drabinki.
5) Zamurowanie otworów odsłoniętych po zdemontowaniu płyt OSB
Zamurowania należy przeprowadzić zgodnie ze sztuką budowlaną: elementy murowane należy połączyć z istniejącym murem przez zapewnienie przewiązania nowych fragmentów muru z istniejącym. Powierzchnię murowaną należy zlicować ze ścianą w taki sposób, by umożliwić jej otynkowanie i zlicowanie powierzchni tynku wykonanego z powierzchnią istniejącą.
6) Malowanie płyt OSB przy wejściu na halę
Przyjęto malowanie płyt OSB farbą bezpośrednio na powierzchnię płyt po gruntowaniu.
7) Wymianę drabinek do ćwiczeń
Drabinki o szerokości 70 cm z drewna sosnowego, lakierowane, wymiary: S=70 cm, H= 200 cm, a = 10 cm. (Szerokość, Wysokość, Głębokość). Ilość szczebli: 12+2
8) Mycie okien
Mycie okien i parapetów hali sportowej – mycie okien wraz z ramą (tylko od wewnętrznej strony hali)
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót oraz technologia robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych zostały określone w załącznikach nr 6 do nr 7 włącznie:
1) Załącznik nr 6 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
2) Załącznik nr 7 – Przedmiary robót
4. Przedmiary robót załączone do SWZ, zawierają zestawienie przewidywanych robót w celu zobrazowania skali budowy i ułatwienia Wykonawcom oszacowania kosztów realizacji inwestycji.
5. Wszystkie materiały użyte do wykonania przedmiotu zamówienia muszą posiadać stosowne atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności, aktualne badania bądź inne dokumenty potwierdzające ich dopuszczenie do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie oraz posiadać akceptację Zamawiającego.
6. Do wykonania przedmiotu zamówienia, należy stosować wyroby budowlane zgodnie z prawem dopuszczone do powszechnego stosowania w budownictwie, oznakowane znakiem CE lub znakiem budowlanym, bądź umieszczone w wykazie wyrobów mających niewielkie znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa, zgodnie z ustawą o wyrobach budowlanych i z uwzględnieniem przepisów pożarowych.
7. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi oraz na warunkach określonych umową z uwzględnieniem przepisów pożarowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane