Modernizacja dróg wewnętrznych
Gmina Radecznica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00378320
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00378320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-01 13:32
- Lokalizacja
- Radecznica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89abde69-3046-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9222944634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00378320 z dnia 2023-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg wewnętrznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21
1.5.2.) Miejscowość: Radecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846818001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@gminaradecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg wewnętrznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89abde69-3046-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00378320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007947/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja dróg wewnętrznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343453
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja dróg wewnętrznych”
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja odcinków dróg poprzez utwardzenie płytami betonowymi podwójnie zbrojonymi 75x100x12 cm typu YOMB z wypełnieniem wnęk i szczelin podsypką cementowo-piaskową w następujących miejscach:
1) Gorajec-Zagroble na działce nr ewid. 823, odcinek dł. 118,0 mb, szerokość jezdni 3,5m, obustronne pobocza gruntowe,
2) Zaburze na działce nr ewid. 579, odcinek dł 300,0 mb, szerokość jezdni 3,5 m, obustronne pobocza gruntowe,
3) Radecznica, ul. Zielona działka nr ewid. 1408, odcinek dł. 30,0 mb, szerokość jezdni 3,0 m obustronne pobocza gruntowe;
4) Radecznica, ul. Zielona działka nr ewid. 1397, odcinek dł. 110,0 mb, szerokość jezdni 2,50 mb, obustronne pobocza.
Zamawiający posiada płyty betonowe, które przekaże Wykonawcy po podpisaniu umowy. Pozostałe materiały niezbędne do wykonania przedmiotu umowy zapewnia Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
| 2023-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |