Dostawa wraz z montażem urządzeń do optymalizacji akustycznej sali widowiskowej w Pobiedziskim Ośrodku Kultury przy ulicy Kostrzyńskiej 21
Pobiedziski Ośrodek Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00378350
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00378350/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-09-01 13:39
- Lokalizacja
- Pobiedziska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1eacd1ad-14e6-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7841919573
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00378350 z dnia 2023-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem urządzeń do optymalizacji akustycznej sali widowiskowej w Pobiedziskim Ośrodku Kultury przy ulicy Kostrzyńskiej 21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Pobiedziski Ośrodek Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001071166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kostrzyńska 21
1.5.2.) Miejscowość: Pobiedziska
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-010
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 618177227
1.5.8.) Numer faksu: 618177227 w.13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nina-leptuch@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ok-pobiedziska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1eacd1ad-14e6-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem urządzeń do optymalizacji akustycznej sali widowiskowej w Pobiedziskim Ośrodku Kultury przy ulicy Kostrzyńskiej 212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eacd1ad-14e6-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00378350
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00277833/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wraz z montażem urządzeń do optymalizacji akustycznej sali widowiskowej w Pobiedziskim Ośrodku Kultury przy ulicy Kostrzyńskiej 21
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280587
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń do optymalizacji akustycznej Sali widowiskowej w Pobiedziskim Ośrodku Kultury przy ulicy Kostrzyńskiej 21.
4.2. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia:
4.2.1. wyrównanie i uzupełnienie uszkodzeń i ubytków ścianach;
4.2.2. wykonanie przeglądu i uzupełnień sufitów podwieszanych całej sali i pod piętrem;
4.2.3. przesunięcia kaloryferów i listwy zasilającej;
4.2.4. malowanie ścian i sufitów;
4.2.5. wykonanie systemu paneli akustycznych i kieszeni na kotarę na ścianach bocznych i między
oknami;
4.2.6. wykonanie systemu karniszy kotar akustycznych i kotary pod balkonem;
4.2.7. wykonanie kotar;
4.2.8. wykonanie nowej obudowy balustrady;
4.2.9. wykonanie ażurowej obudowy sceny;
4.2.10. wymiana wskazanych źródeł światła i opraw;
4.2.11. zmiana rodzaju oświetlenia i opraw w części parterowej widowni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
19200000-8 - Tkaniny włókiennicze i podobne
39515100-6 - Zasłony
45421143-8 - Instalowanie zasłon
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
79931000-9 - Usługi dekoracji wnętrz
44421722-4 - Obudowy bezpieczne
44112600-4 - Izolacja dźwiękoszczelna
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
44212000-9 - Wyroby konstrukcyjne i części, z wyjątkiem budynków z gotowych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387450,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MABIT Komunikacja Wizualna Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 783176698
7.3.3) Ulica: ul. Górki 18/3
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-204
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
MABIT Studia Realizacji Reklamowych Waldemar Polcyn zakres : zdolności techniczne i zawodowe niezbędne do produkcji i montażu elementów drewnianych, realizacja dostawy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |