Wymiana dachu wraz z ociepleniem stropodachu na budynku warsztatów szkolnych
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. AUGUSTA ZAMOYSKIEGO W JABŁONIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00378574
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00378574/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-01 14:33
- Lokalizacja
- Jabłoń, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f03c0d7a-1c9b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5391171546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00378574 z dnia 2023-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dachu wraz z ociepleniem stropodachu na budynku warsztatów szkolnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. AUGUSTA ZAMOYSKIEGO W JABŁONIU
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR w Jabłoniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000094455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrjablon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsckrjablon.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f03c0d7a-1c9b-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Jednostka Budżetowa Trzeciego Stopnia prowadzona przez MRiRW w Warszawie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dachu wraz z ociepleniem stropodachu na budynku warsztatów szkolnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f03c0d7a-1c9b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00378574
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00131388/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wymiana dachu wraz z ociepleniem stropodachu na budynku warsztatów szkolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00316600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR-34-340-03-23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana dachu wraz z ociepleniem stropodachu na budynku warsztatów szkolnych szczegółowo opisanych w dokumentacji technicznej - załącznik nr 3 do SWZ.
2. Zakres prac składający się na niniejsze postępowanie obejmuje wymianę dachu, docieplenie stropodachu i instalację odgromową w ilościach i zakresie określonym w przedmiarach robót stanowiących załączniki 3 do SWZ.
3. Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawców wizji lokalnej punktu realizacji zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Pominięcie wizji lokalnej, nie zwalnia Wykonawcy od prawidłowego
skalkulowania ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
II. ZAWIADOMIENIE O UNIEWAZNIENIU POSTĘPOWANIAZamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, iż unieważnia postępowanie.
Zamawiający unieważnia postępowanie gdyż cena pozostałych ofert, w tym oferty najkorzystniejszej („ILBUD” Władysław Ilczyna, Lubiczyn 74, 21-211 Dębowa Kłoda – 242 617,39 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (kwota przeznaczona 204 850,00 zł). Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |