Wymiana opraw oświetleniowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułoszowej, Gmina Sułoszowa

GMINA SUŁOSZOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00378599
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00378599/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-01 14:39
Lokalizacja
Sułoszowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9367cda8-381b-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6771037576
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczneOprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00378599 z dnia 2023-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana opraw oświetleniowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułoszowej, Gmina Sułoszowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 139

1.5.2.) Miejscowość: Sułoszowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-045

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 123896028

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9367cda8-381b-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana opraw oświetleniowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułoszowej, Gmina Sułoszowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9367cda8-381b-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00378599

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011917/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa i przebudowa Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej, wraz z montażem instalacji OZE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352382

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: Wymiana opraw oświetleniowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułoszowej, w tym między innymi:
- Wymiana opraw oświetleniowych - Oprawa LED. Moc oprawy 36W. Wym. 120x30. Strumień świetlny 4650 lm . Adapter natynkowy. – szt. 305.
- Wymiana opraw oświetleniowych - Oprawa LED. Moc oprawy 36W. Wym. 60x60. Strumień świetlny 4560 lm . Adapter natynkowy – szt. 493,
- Wymiana opraw oświetleniowych - Oprawa LED. Moc oprawy 38W. IP65.Strumień świetlny 5700 lm – szt. 43,
- Oprawy oświetleniowe przykręcane - oprawa asymetryczna tablicowa wraz z zawiesiami – szt. 84,
- Wymiana opraw oświetleniowych- Oprawa LED. Moc oprawy 24 W. Strumień świetlny 4000 lm - szt. 21

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane