Budowa budynku biurowego samodzielnej podwójnej kancelarii leśnictw Storkowo i Ińsko wraz z niezbędną infrastrukturą tech. oraz zagospodarowaniem terenu - IV postępowanie
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łobez
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00379126
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00379126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-04 09:05
- Lokalizacja
- Łobez, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-963b42bc-2f71-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8540016150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00379126 z dnia 2023-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku biurowego samodzielnej podwójnej kancelarii leśnictw Storkowo i Ińsko wraz z niezbędną infrastrukturą tech. oraz zagospodarowaniem terenu - IV postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łobez
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539189
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bema 15
1.5.2.) Miejscowość: Łobez
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48913974063
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lobez@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lobez.szczecin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/lobez1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku biurowego samodzielnej podwójnej kancelarii leśnictw Storkowo i Ińsko wraz z niezbędną infrastrukturą tech. oraz zagospodarowaniem terenu - IV postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-963b42bc-2f71-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00379126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00147724/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa budynku biurowego samodzielnej podwójnej kancelarii leśnictw Storkowo i Ińsko wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie działki o nr ewid. 113/2 obręb nr 0002 miasto Ińsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339590
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 856551,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie budynku biurowego samodzielnej podwójnej kancelarii leśnictw Storkowo i Ińsko wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na terenie działki o nr ewid. 113/2 obręb nr 0002 miasto Ińsko.
Zamawiający wymaga, aby budowa budynku kancelarii realizowana była w technologii drewnianej z wykorzystaniem prefabrykowanych gotowych elementów oraz montażu na placu budowy tych elementów (modułów) ściennych, dachowych,stropowych.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi:
• załącznik nr 1A do SWZ – dokumentacja budowlana
• załącznik 1B Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót,
• załącznik 1C – przedmiar robót (należy go traktować jako informację pomocniczą dla Wykonawców do wykorzystania na
zasadzie dobrowolności),
• załącznik nr 1D – decyzja nr 1323/2019 z dnia 10.12.2019 r. pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 23.08.2023 r. godz. 11:00 wpłynęły 2 oferty od następujących wykonawców:1. GORBUD Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 8c, 78-300 Świdwin – za cenę brutto
1 097 283,00 zł,
2. DOMY SZKIELETOWE TOMASZ JACENIK, ul. Ofiar Stutthofa 28, 72-010 Police – za cenę brutto 897 900,00 zł.
Kwota jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła: 810 816,00 zł brutto.
Mając na uwadze, iż Zamawiający nie może zwiększyć zaplanowanej na sfinansowanie zamówienia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi konieczność unieważnienia przedmiotowego postępowania.
Należy uznać, iż wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 ust. 3 ustawy Prawo Zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 897900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1097283 PLN
| 2023-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |