Dowóz uczniów z niepełnosprawnością do placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024
Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00380195
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-04 14:01
- Lokalizacja
- Zielonka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1251649827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
JOANNA MANOWSKAWarszawa, PL
186 813 PLNHENRYK ŁUNIEWSKIKobyłka, PL
129 001,95 PLNHENRYK ŁUNIEWSKIKobyłka, PL
185 146,83 PLNHENRYK ŁUNIEWSKIKobyłka, PL
129 001,95 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.