Budowa amfiteatru w parku w Czosnowie

Gmina Czosnów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00380448
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00380448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-04 15:03
Lokalizacja
Czosnów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1be8e07c-2a2f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5311664650
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęBetonowanieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty murarskie i murowePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieFundamentowanie i wiercenie studni wodnychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00380448 z dnia 2023-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa amfiteatru w parku w Czosnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 6

1.5.2.) Miejscowość: Czosnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227850201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czosnow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa amfiteatru w parku w Czosnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1be8e07c-2a2f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00380448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037914/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa amfiteatru na terenie parku w Czosnowie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00322766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.721.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa amfiteatru w parku w Czosnowie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadaszonej Sceny Plenerowej, na działce nr 237/1 obręb 0011 Czosnów, jednostka ewidencyjna 141402_2 oraz roboty związane z zagospodarowaniem terenu. Zaprojektowano scenę plenerową , częściowo podpiwniczoną, zadaszona dachem zawieszonym na cięgnach stalowych i przykrytą membraną. Widownia umieszczona została na terenie istniejącego parkingu , na którym na czas imprezy ustawiane będą krzesełka, magazynowane w pomieszczeniu pod sceną. Scena z jednej strony zamknięta jest ścianami żelbetowymi a od strony drogi słupami żelbetowymi. Przestrzenie między ścianami i słupami są zamknięte ślusarką aluminiową, szkloną typu FIX. Na scenę prowadzą schody od strony widowni i schody od strony schodów prowadzonych do magazynu w pomieszczeniu piwnicznym. Ściany fundamentowe wykonane zostaną jako wylewane, żelbetowe. Strop żelbetowy, monolityczny gr. 18 cm. Ściany piwniczne i strop (układ odwrócony) ocieplone styrodurem. Ściany fundamentowe do poziomu sceny zostaną otynkowane tynkiem mozaikowym. Ściany nadziemne i słupy żelbetowe z betonu klasy B 35. Posadzka sceny wykonana zostanie z betonowych płyt chodnikowych 35x35x5cm. Zadaszenie typu zawieszanego na cięgnach rozpiętych pomiędzy słupami żelbetowymi i 3 słupami stalowymi, usztywnionymi cięgnami znajdującymi się od strony parku. Pokrycie wykonane zostanie z membrany poliestrowej pokrytej PCW. Scena wyposażona zostanie w instalacje elektryczna zasilaną z budynku Gminy Czosnów . W tym celu konieczne jest przyłącza kablowego zasilanego z rozdzielni głównej budynku gminy. W ramach prac związanych ze zmiana w zagospodarowaniu konieczne jest rozebranie chodników , wykopanie krzewów , usunięcie 4 drzew oraz zdemontowanie 2 słupów oświetleniowych, będących w kolizji z projektowaną sceną. Krzewy wykorzystane do obsadzenia skarp które zostaną usypane przy scenie. Wykonany zostanie chodnik łączący istniejący chodnik ze schodami na scenę i do piwnicy. Parametry: Powierzchnia zabudowy sceny - 120,37 m2 Powierzchnia projektowanych chodników - 10,10 m2 Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Projekt Techniczny/Wykonawczy który stanowi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45262300-4 - Betonowanie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawcy wybrany jako najkorzystniejszy, poinformował Zamawiającego ,że nie jest w stanie wykonać przedmiotu zamówienia za kwotę zaoferowaną w ofercie.
2023-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane