Realizacja przeglądów technicznych lamp różnych producentów w okresie 24 miesięcy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00380491
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-04 15:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8981816856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
Wykonawcy
40 przyznanych
CENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
70 381,44 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.