Usługi poligraficzne - Druk i dostawa drzewa genealogicznego oraz tuby – elementy książki – K.Hejke Wspomnienia o ojcu
Muzeum Mazowieckie w Płocku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00093547
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00093547/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-06 22:17
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d3d3936-fb6c-4802-93d6-7a03a14a2ac4
- Identyfikator
- 7741373620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00093547 z dnia 2025-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi poligraficzne - Druk i dostawa drzewa genealogicznego oraz tuby – elementy książki – K.Hejke Wspomnienia o ojcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Mazowieckie w Płocku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tumska 8
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-402
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@muzeumplock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumplock.bip.org.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Upowszechnianie kultury, sztuki i edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi poligraficzne - Druk i dostawa drzewa genealogicznego oraz tuby – elementy książki – K.Hejke Wspomnienia o ojcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d3d3936-fb6c-4802-93d6-7a03a14a2ac4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00174679/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Usługi poligraficzne - Druk i dostawa książki - K. Hejke, Wspomnienia o ojcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wcześniej przeprowadzone postępowanie znak ZP.271/13/2024 prowadzone w trybie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) Pzp – w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a1a30881-bdc7-4f07-a854-1013cf9faad8
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271/1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.„Usługi poligraficzne - Druk i dostawa drzewa genealogicznego oraz tuby – elementy książki – K.Hejke Wspomnienia o ojcu”.
2. CPV: 79823000-9 - usługi drukowania i dostawy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II.
4. Projektowane postanowienia umowy zawiera Dział III.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDIAKOLOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743272283
7.3.3) Ulica: ul. Jaskółcza 7
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-408
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4182,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2025-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |