MALOWANIE I REMONT CZĘŚCI ELEWACJI NA BUDYNKU ZSOiT W KŁODAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00380936
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00380936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-05 09:03
Lokalizacja
Kłodawa, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07821569-380d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6661403206
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00380936 z dnia 2023-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MALOWANIE I REMONT CZĘŚCI ELEWACJI NA BUDYNKU ZSOiT W KŁODAWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310150863

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-650

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspklodawa@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zsoitklodawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07821569-380d-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MALOWANIE I REMONT CZĘŚCI ELEWACJI NA BUDYNKU ZSOiT W KŁODAWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07821569-380d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00380936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027631/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 malowanie i remont części elewacji na budynku ZSOiT w Kłodawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00350437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSOiT.343.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z malowaniem i remontem części elewacji na budynku szkolnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie.
Przedmiotem robót będzie między innymi:
a) Demontaż i montaż rur spustowych,
b) Czyszczenie i zmycie elewacji,
c) Zerwanie odparzonej wyprawy cienkowarstwowej,
d) Uzupełnienie tynków zewnętrznych,
e) Gruntowanie, malowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak podpisów wymaganych ustawą na kosztorysie ofertowym

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41159,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41159,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2023-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane