„Świetlica wiejska z punktem bibliotecznym w Groblicach w systemie pod klucz, w formule zaprojektuj i wybuduj”
Burmistrz Siechnic
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381020
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00381020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 09:23
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1357aadc-0c30-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9121005691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00381020 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Świetlica wiejska z punktem bibliotecznym w Groblicach
w systemie pod klucz, w formule zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Siechnic
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 12
1.5.2.) Miejscowość: Siechnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZP@UMSIECHNICE.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://siechnice.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/siechnice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świetlica wiejska z punktem bibliotecznym w Groblicachw systemie pod klucz, w formule zaprojektuj i wybuduj”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1357aadc-0c30-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00118524/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa świetlicy w Groblicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263813
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.46.2023.M.S.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie świetlicy wiejskiej z punktem bibliotecznym w Groblicach wraz z zagospodarowaniem terenu w systemie „pod klucz”, w formule zaprojektuj
i wybuduj w podziale na zadania:
1) Zadanie 1:
a) Opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego wraz ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, kosztorysami oraz wszystkimi koniecznymi opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami, zgodami, zatwierdzeniami i decyzjami administracyjnymi zgodnie
z Programem Funkcjonalno – Użytkowym oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącymi załącznik do SWZ.
b) uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę w imieniu Zamawiającego;
c) opracowanie wielobranżowego projektu wykonawczego zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącymi załącznik do SWZ.
d) przeniesienie na Zamawiającego praw autorskich majątkowych do opracowanej dokumentacji projektowej, opisanej w ramach Zadania 1;
e) sprawowanie nadzoru autorskiego podczas całego okresu trwania prac wykonawczych aż do otrzymania pozwolenia na użytkowanie.
2) Zadanie 2:
a) wykonanie przedmiotowej inwestycji, tj. świetlicy wiejskiej z punktem bibliotecznym w Groblicach wraz z zagospodarowaniem terenu w systemie „pod klucz” na podstawie dokumentacji, o której mowa
w ust. 1 pkt 1 i przekazanie jej Zamawiającemu w stanie gotowym do użytkowania.
b) uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie wybudowanego obiektu, będącego przedmiotem zamówienia
Zakres zamówienia:
1. Zakres prac dla zadania 1 obejmuje:
Wykonanie dokumentacja projektowej, o której mowa w pkt. I, ppkt. 1 dla Świetlicy wiejskiej z punktem bibliotecznym w Groblicach wraz z zagospodarowaniem terenu.
2. Zakres prac dla Zadania 2 obejmuje:
1) Wykonanie budynku świetlicy wraz z punktem bibliotecznym. Obiekt przeznaczony jest dla maksymalnie 120 osób. W sali spotkań zakłada się możliwość przebywania do 100 osób. Poza salą spotkań oraz biblioteką w budynku znajdą się zaplecze sanitarne, socjalne oraz zaplecze kuchenne.
a) Ilość kondygnacji: 1, budynek niski: wysokość: 4,81 m
b) Powierzchnie i kubatura budynku:
• Powierzchnia użytkowa budynku - 305,25 m2
• Powierzchnia zabudowy budynku – 353,00 m2
• Kubatura obiektu - 1064,00 m3
2) Instalacje – zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym (PFU),
3) Stałe wyposażenie budynku – ilość i zakres zgodnie z PFU
4) Prace związane z wykonaniem przyłączy:
a) wodociągowego i kanalizacji sanitarnej,
b) elektrycznego
c) kanalizacji deszczowej
5) Wykonanie monitoringu zewnętrznego,
6) Wykonanie oświetlenia zewnętrznego,
7) Wykonanie wycinki kolidujących z planowaną inwestycją drzew oraz krzewów
8) Likwidacja istniejącego małego boiska do koszykówki
9) Wykonanie nowego niewymiarowego boiska do koszykówki z nawierzchnią EPDM
10) Dostawa i montaż wyposażenia sportowego oraz piłkochwytów
11) Wykonanie toru rolkarskiego
12) Wykonanie elementów małej architektury:
a) Ławki parkowe – 8 szt.,
a) Ławki w kręgu ławek – 7 szt.,
b) Kosze na śmieci – 6 szt.,
c) Zestawy psi pakiet – 6 szt.,
d) stojaki dla rowerów – 15 szt.,
13) Wykonanie utwardzeń drogowych z kostki betonowej ażurowej o powierzchni ok. 789 m².
14) Wykonanie utwardzeń miejsc postojowych z kostki betonowej ażurowej o powierzchni ok. 183 m².
15) Wykonanie utwardzeń dojść pieszych, stanowiska gromadzenia odpadów stałych z kostki betonowej ok. 351 m².
16) Wykonanie utwardzeń dojść pieszych z kruszywa ok. 215 m².
17) Wykonanie nasadzeń zieleni niskiej średniej i wysokiej w tym ogrodów deszczowych
18) Trawniki dywanowe wykonywane siewem z uprzednim humusowaniem w terenie płaskim
19) Wykonanie wiaty śmietnikowej o powierzchni około 45 m².
UWAGA:
1. Przeniesienie istniejącej wiaty biesiadnej oraz budynku gospodarczego nie jest w zakresie prac.
2. Elementy małej architektury należy wykonać zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do SIWZ
3. Zakres zamówienia obejmuje wyposażenie stałe, nie obejmuje wyposażenia ruchomego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Koncepcji opracowanej przez Przedsiębiorstwo Ekologiczne Marko Marek Masłowski, Programie Funkcjonalno-Użytkowym, opracowanych przez Siergiej Studio architektury oraz w Opisie przedmiotu zamówienia i Specyfikacji Warunków Zamówienia, które stanowią integralną część umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3384424,01
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5693409,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |