Zabrzański Budżet Obywatelski 2022–VIII Edycja–WniosekP0055:Wykonanie trawiastego boiska do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na terenie nieruchomości przy ul.Sikorskiego 114 w Zabrzu(działka nr3772/82)
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381126
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00381126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 09:51
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21ee9445-26df-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6482743351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00381126 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabrzański Budżet Obywatelski 2022–VIII Edycja–WniosekP0055:Wykonanie trawiastego boiska do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na terenie nieruchomości przy ul.Sikorskiego 114 w Zabrzu(działka nr3772/82)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 5-7
1.5.2.) Miejscowość: Zabrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_bzp@um.zabrze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miastozabrze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zabrze.logintrade.net/zapytania_email,135310,e6bea709cc452dff6e2df966898d2e86.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabrzański Budżet Obywatelski 2022–VIII Edycja–WniosekP0055:Wykonanie trawiastego boiska do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na terenie nieruchomości przy ul.Sikorskiego 114 w Zabrzu(działka nr3772/82)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21ee9445-26df-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040349/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Trawiaste boisko do rekreacyjnej gry w piłkę nożną przy ul. Sikorskiego 114 w Zabrzu (zadanie realizowane w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324132
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.51.2023.MZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 152999,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie trawiastego boiska do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na terenie nieruchomości przy ul. Sikorskiego 114 w Zabrzu (działka nr 3772/82), w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2022 rok – VIII Edycja – Wniosek P0055.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje m.in:
- wykonanie robót demontażowych;
- przygotowanie terenu – prace ziemne (usuniecie piasku po boisku do siatkówki plażowej, usunięcie gruntu rodzimego znajdującego się pod warstwą piasku, niwelacja terenu, wyrównanie dna koryta);
- wykonanie nowych warstw: konstrukcyjnej, odsączającej;
- wykonanie nowej nawierzchni trawiastej do rekreacyjnej grę w piłkę nożną
- wykonanie robót w zakresie kształtowania terenu zielonego
- montaż urządzeń i wyposażenia boiska (zgodnie z dokumentacją).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112600-1 - Wycinanie i napełnianie
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia na podstawie przepisu art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |