Dostawa papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, kserokopiarek i faksów
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00093570
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00093570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-07 06:46
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e806065d-453f-47ed-89fe-d64599a16d70
- Identyfikator
- 6772085382
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00093570 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, kserokopiarek i faksów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000588890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głowackiego 56
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-085
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.gesiarz@zdw.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e806065d-453f-47ed-89fe-d64599a16d701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, kserokopiarek i faksów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e806065d-453f-47ed-89fe-d64599a16d70
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006976
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW-DN-4-26-1/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 637627,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi sprzedaż i dostawa własnym transportem do siedziby Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie (ul. Głowackiego 56 Kraków) oraz siedzib jednostek terenowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie – Rejonu Dróg Wojewódzkich w Krakowie z/s w Zabierzowie (ul. Spokojna 1A Zabierzów), Rejonu Dróg Wojewódzkich w Jakubowicach (Jakubowice 75), Rejonu Dróg Wojewódzkich w Myślenicach (ul. Drogowców 2 Myślenice), Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nowym Sączu (ul. Kilińskiego 70 Nowy Sącz) i Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tarnowie ul. Ostrogskich 5A Tarnów) – papieru i materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, kserokopiarek i faksów – w podziale na zakres podstawowy zamówienia oraz zakres opcjonalny zamówienia.
1) Zakres podstawowy zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę papieru i materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, kserokopiarek i faksów w ilościach i asortymentach określonych w formularzu cenowym (zakres podstawowy zamówienia). Niniejsze stanowi zakres podstawowy zamówienia.
2) Zakres opcjonalny zamówienia: Obok wskazanego w ppkt 1 zakresu podstawowego zamówienia Zamawiający przewiduje równocześnie w ramach zastrzeganego prawa opcji dodatkowo sprzedaż i dostawę papieru i materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, kserokopiarek i faksów w zakresie przewyższającym wolumen objęty zakresem podstawowym zamówienia – maksymalnie w ilościach i asortymentach określonych w formularzu cenowym (zakres opcjonalny zamówienia). Niniejsze stanowi zakres opcjonalny zamówienia.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30125120-8 - Toner do fotokopiarek
30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących
30197644-2 - Papier kserograficzny
30192340-6 - Taśmy do faksów
22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy PZP, ponieważ jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego, jako że źródłowe ułomności wzoru dokumentu ofertowego udostępnionego przez Zamawiającego w ramach SWZ spowodowały nierównoważność, nieidentyfikowalność, nieweryfikowalność i wieloznaczność treści ofert złożonych w tym postępowaniu, którego to stanu nie dało się usunąć / wyeliminować w ramach dostępnych proceduralnie mechanizmów, przez co nie można było ustalić formalnej ważności poszczególnych ofert, a niniejsze tym samym uniemożliwiło jakiekolwiek inne zakończenie tego postępowania, niż jego zniesienie / unieważnienie jako wadliwego w sposób kwalifikowany.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 656287,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 683402,76 PLN
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |