Modernizacja Domu Kultury w Borucinie w celu utworzenia „Centrum Aktywności"
GMINNE CENTRUM BIBLIOTECZNO-KULTURALNE W KRZANOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00093599
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00093599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-07 07:23
- Lokalizacja
- Krzanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b7c2128-e419-46b4-b3c3-35da927ea184
- Identyfikator
- 6392029058
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
IZABELA MIELEWCZYKStarogard Gdański, PL · lot 0
268 205,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00093599 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Domu Kultury w Borucinie w celu utworzenia „Centrum Aktywności"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE CENTRUM BIBLIOTECZNO-KULTURALNE W KRZANOWICACH
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINNE CENTRUM BIBLIOTECZNO-KULTURALNE W KRZANOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525674344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zawadzkiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Krzanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-470
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gcbk-animator@krzanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umkrzanowice.madkom.pl/m,886,gminne-centrum-biblioteczno-kulturalne.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b7c2128-e419-46b4-b3c3-35da927ea1841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Domu Kultury w Borucinie w celu utworzenia „Centrum Aktywności"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b7c2128-e419-46b4-b3c3-35da927ea184
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00652498/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja Domu Kultury w Borucinie w celu utworzenia „Centrum Aktywności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1,1,1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Modernizacji Domu Kultury w Borucinie w celu utworzenia „Centrum Aktywności”.
Przedmiotem niniejszego zadania jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją sali klubowej na parterze w budynku Domu Kultury w Borucinie dz. nr 232/133 ; jednostka ewid. 241103_5 KRZANOWICE – obszar wiejski; obręb ewidencyjny Borucin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268205,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 971700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268205,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IZABELA MIELEWCZYK KAMBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921986493
7.3.3) Ulica: Kocborowska 7-9
7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268205,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |