Bejsce, pałac Badenich(1802 r.): remont elewacji wraz z dekoracją architektoniczną, opaskami okiennymi, stolarką okienną i drzwiową, schodami wejścia głównego" - ściana północna i wschodnia
POWIAT KAZIMIERSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381746
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00381746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 12:24
- Lokalizacja
- Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95f96f72-f495-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6050013491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00381746 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bejsce, pałac Badenich(1802 r.): remont elewacji wraz z dekoracją architektoniczną, opaskami okiennymi, stolarką okienną i drzwiową, schodami wejścia głównego" - ściana północna i wschodnia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAZIMIERSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3502312
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.kazimierzaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazimierzaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kazimierzaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bejsce, pałac Badenich(1802 r.): remont elewacji wraz z dekoracją architektoniczną, opaskami okiennymi, stolarką okienną i drzwiową, schodami wejścia głównego" - ściana północna i wschodnia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95f96f72-f495-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072533/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Bejsce, pałac Badenich(1802 r.): remont elewacji wraz z dekoracją architektoniczną, opaskami okiennymi, stolarką okienną i drzwiową, schodami wejścia głównego" - ściana północna i wschodnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220302
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 745537,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji wraz z dekoracją architektoniczną, opaskami okiennymi, stolarką okienną i drzwiową, schodami wejścia gł. kałacu Badenich w Bejscach. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Remont elewacji frontowej – północnej,
a) Zewnętrzne czyszczenie budynków,
b) Roboty renowacyjne ( prace konserwatorskie ),
2) Elewacja boczna – wschodnia,
a) Zewnętrzne czyszczenie budynków,
b) Roboty renowacyjne ( prace konserwatorskie ),
3) Drewniane opaski okienne,
a) Demontaż odnowienie i montaż istniejących opasek okiennych,
4) Konserwacja i restauracja stolarki drzwiowej,
5) Remont tarasu wejścia głównego z ułożeniem posadzki kamiennej,
6) Naprawa i konserwacja stopni blokowych na elewacji frontowej wraz z wzmocnieniem fundamentów, konserwacja murków oporowych, baz kolumn, głowic,
7) Roboty przy wznoszeniu rusztowań,
8) Wywóz gruzu, składowanie
UWAGA!
Załączona dokumentacja dotycząca przedmiotu zamówienia zawiera szerszy zakres niż objęty przedmiotem niniejszego postępowania. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny i realizacji zakresu określonego w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45262690-4 - Remont starych budynków
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 552745,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552745,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 552745,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU „Maja” Krzysztof Gola
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 290135465
7.3.3) Ulica: Słaboszów 72
7.3.4) Miejscowość: Słaboszów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-218
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 552745,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |