Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dzwonnicy Dzwonu Niepodległości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego”
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381769
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00381769/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 12:29
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b04e4b3-3c12-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00381769 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dzwonnicy Dzwonu Niepodległości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b04e4b3-3c12-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dzwonnicy Dzwonu Niepodległości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b04e4b3-3c12-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381769
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00358617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.140.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dzwonnicy Dzwonu Niepodległości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego”
Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dzwonnicy Dzwonu Niepodległości
Zakres zamówienia obejmuje:
1) prace rozbiórkowe, roboty ziemne,
2) wykonanie konstrukcji żelbetowej dzwonnicy,
3) montaż i zabezpieczenie jarzma i dzwonu,
4) wykonanie nowej nawierzchni,
5) pełnienie stałego nadzoru archeologicznego podczas robót ziemnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
2. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych,
3. projekty wykonawcze,
4. decyzja nr 13/2023 – Pozwolenie na budowę,
5. decyzja nr 375/22 – Pozwolenie WUOZ,
6. projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 5.09.2023 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty, w związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |