Usługa tłumaczenia i proofreadingu dokumentu „Raport strat wojennych ” na 5 języków
INSTYTUT STRAT WOJENNYCH IM. JANA KARSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381835
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-05 12:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213957670
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
Wykonawcy
5 przyznanych
VERBA-TEXT LLC IT SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
53 984,7 PLNIURIDICO LEGAL & FINANCIAL TRANSLATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
72 339,5 PLNLINGUA LAB S.C. WERONIKA SZYSZKIEWICZ, MAŁGORZATA DEMBIŃSKAKraków, PL
65 552,85 PLNLINGUA LAB S.C. WERONIKA SZYSZKIEWICZ, MAŁGORZATA DEMBIŃSKAKraków, PL
93 316,41 PLNIURIDICO LEGAL & FINANCIAL TRANSLATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
72 339,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.