Remont i modernizacja placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński
Powiat Kępiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381909
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00381909/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 12:54
- Lokalizacja
- Kępno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-824f605d-e677-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6192019753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00381909 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kępiński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kępno
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 062 7828900
1.5.8.) Numer faksu: 0627828901
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkepno.pl,
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkepno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.powiatkepno.pl oraz https://platformazakupowa.pl/pn/powiatkepno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-824f605d-e677-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381909
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00048126/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont i modernizacja placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199475
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AB.272.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4065041 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część / Zadanie Nr 1 Remont i modernizacja placówek Oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński: roboty ogólno-budowlane:Zespól Szkól Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie ul. Sienkiewicza 26 zakres robót :
Wymiana oświetlenia na sali gimnastycznej
Remont klatki schodowej w budynku B
Malowanie sali gimnastycznej ,
Cyklinowanie i malowanie parkietu sali, balustrady na klatkach schodowych
Zakup i montaż urządzeń klimatyzacyjnych
Modernizacja instalacji elektrycznej
Remont łazienki damskiej w bloku C-II piętro
Przebudowa i modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego
Zakup plotera drukującego kolorowego
Zespól Szkól Specjalnych w Słupi p/ Kępnem zakres robót:
Wymiana stolarki okiennej na krytej pływalni
Wykonanie drogi dojazdowej do placówki oraz drogi dojazdowej do krytej pływalni
Zadaszenie przed budynkiem przy podjeździe,
Wykonanie ogrodzenia
Wymiana szafek szatniowych na korytarzu
Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie zakres prac:
Wykonanie remontu pomieszczeń piwnicznych wraz z okablowaniem
Biblioteka(remont pomieszczenia) i wymiana regałów Biblioteka
Malowanie łazienek- 8 pomieszczeń
Remont Centrum Kształcenia Ustawicznego+ pomieszczenie ( kuchnia i sufity)
Wymiana rynien na budynkach zespołu szkól
Budowa niewymiarowego boiska wielofunkcyjnego
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Kępnie zakres robót :
Wymiana podłóg w 1 gabinecie
Zakup laptopa
Zakup regałów do składnicy akt
Wymiana mebli w gabinetach
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony został w załącznikach do SWZ:
1) Harmonogram wykonania prac w poszczególnych zadaniach( Załącznik nr 1a do SWZ)
2) Projekty budowlane (załącznik nr 9 do SWZ),
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 10 do SWZ)
4) Przedmiary robót, będące załącznikiem do siwz stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 11 do SWZ),
Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 8 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 2665291,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część/ Zadanie Nr 2 Remont i modernizacja placówek Oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński: Zespól Szkól Specjalnych w Słupi p/ Kępnem – Wykonanie fotowoltaiki zakres robót:Wykonanie Farmy fotowoltaicznej
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony został w załącznikach do SWZ:
1) Harmonogram wykonania prac w poszczególnych zadaniach( Załącznik nr 1a do SWZ)
2) Projekty budowlane (załącznik nr 9 do SWZ),
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 10 do SWZ)
4) Przedmiary robót, będące załącznikiem do siwz stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 11 do SWZ),
Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 8 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 433556,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część /Zadanie Nr 3 Remont i modernizacja placówek Oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński Zespół Szkól Specjalnych w Słupi/ Kępnem – Wykonanie klimatyzacji i wentylacji zakres zadań:Wentylatory i klimatyzację na budynku basenowym od strony bloku mieszkalnego,
Wymiana wentylacji wraz z centralą na krytej pływalni
Klimatyzacja , w szczególności w salach dla uczniów lezących na II piętrze
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony został w załącznikach do SWZ:
1) Harmonogram wykonania prac w poszczególnych zadaniach( Załącznik nr 1a do SWZ)
2) Projekty budowlane (załącznik nr 9 do SWZ),
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 10 do SWZ)
4) Przedmiary robót, będące załącznikiem do siwz stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 11 do SWZ),
Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 8 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 951153,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część/ Zadanie Nr 4 Remont i modernizacja placówek Oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński: Wykonanie windy w ZSP nr 2Wykonanie windy zewnętrznej w budynku Zespołu Szkól Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony został w załącznikach do SWZ:
1) Harmonogram wykonania prac w poszczególnych zadaniach( Załącznik nr 1a do SWZ)
2) Projekty budowlane (załącznik nr 9 do SWZ),
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 10 do SWZ)
4) Przedmiary robót, będące załącznikiem do siwz stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 11 do SWZ),
Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 8 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 950000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1)nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3)cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3)cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1)nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |