Dostawa środków czystości oraz drobnego sprzętu do sprzątania
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00381997
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-05 13:13
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1250931792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące i polerujące
Wykonawcy
5 przyznanych
HENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
375 219,4 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
375 219,4 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
375 219,4 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
375 219,4 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
375 219,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.