Prace zabezpieczające wybudowane fundamenty budynku garażowego wraz z wykonaniem parkingu na terenie Delegatury CBA w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 4D

Centralne Biuro Antykorupcyjne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00382128
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00382128/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-05 13:43
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bac07fc-fa24-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7010025324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na placu budowy

Wykonawcy

1 przyznane

"MAGMAR" MAREK WIŚNIEWSKI, MAGDALENA WIŚNIEWSKA SPÓŁKA CYWILNASzczecin, PL · lot 0
294 344,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00382128 z dnia 2023-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace zabezpieczające wybudowane fundamenty budynku garażowego wraz z wykonaniem parkingu na terenie Delegatury CBA w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 4D

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralne Biuro Antykorupcyjne

1.3.) Oddział zamawiającego: CBA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140610454

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Ujazdowskie 9

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-853

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@cba.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.cba.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


służby specjalne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace zabezpieczające wybudowane fundamenty budynku garażowego wraz z wykonaniem parkingu na terenie Delegatury CBA w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 4D

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bac07fc-fa24-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382128

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00115309/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 PRACE ZABEZPIECZAJĄCE WYBUDOWANE FUNDAMENTY BUDYNKU GARAŻOWEGO WRAZ Z WYKONANIEM PARKINGU DEL. CBA W SZCZECINIE UL. ŻOŁNIERSKA 4D

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00236185

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na ten sam przedmiot zamówienia nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/>PU/2023/EJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace zabezpieczające wybudowane fundamenty budynku garażowego wraz z wykonaniem parkingu na terenie Delegatury CBA w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 4D

4.5.3.) Główny kod CPV: 45113000-2 - Roboty na placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAGMAR Marek Wiśniewski Magdalena Wiśniewska s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Magdalena Wiśniewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 955 219 04 28

7.3.3) Ulica: Chojnicka 59

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-732

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

obsługi geodezyjne oraz roboty ziemne-
Geosystem Olejnik Walecki Woźniak
Prace ziemne i wodnokanalizacyjne Przemysław Kraska

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294344,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-06

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane