Wykonanie przebudowy pomieszczeń parteru w domu studenckim w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00382219
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00382219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 14:04
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-630f905f-255b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7770003185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00382219 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy pomieszczeń parteru w domu studenckim w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 27/39
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-871
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 618355232
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@awf.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.awf.poznan.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy pomieszczeń parteru w domu studenckim w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-630f905f-255b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041673/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa pomieszczeń parteru domu studenckiego w Gorzowie Wlkp.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315057
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RDZP-2003-10/23/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie przebudowy pomieszczeń parteru w domu studenckim w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim.
2. Szczegółowy zakres określają opracowane projekty budowlane, przedmiary i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, wg poniższego zestawienia:
1) 20/55 Projekt budowlany „ Przebudowa pomieszczeń parteru domu studenckiego w Gorzowie Wielkopolskim”
2) 20/56 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
3) 20/57 a Przedmiar robót
Uwaga:
1) Zamawiający wymaga, aby montować lampy ewakuacyjne o mocy min. 5 lux,
2) Zamawiający wymaga montażu zaworu pierwszeństwa na instalacji wodociągowej,
3) Zamawiający wymaga montażu skrzynek hydrantowych naściennych w ilości 5 sztuk tak jak w dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
Uzasadnienie faktyczne
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły trzy oferty, gdzie oferta z najniższą ceną tj. UB SZAŁATA Sp. z o.o., ul. A.W. Niegolewskich 10/7, 60-232 Poznań z ceną 2 613 600,00 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a której to kwoty nie może zwiększyć.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |