„Przebudowa drogi gminnej nr 103576R Partynia- Schabowiec od km 0+000 do km 0+305 w zakresie budowy chodnika dla pieszych w jej pasie drogowym”
Gmina Radomyśl Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00382243
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00382243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-05 14:09
- Lokalizacja
- Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3be5cc52-2a06-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8171954408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00382243 z dnia 2023-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 103576R Partynia- Schabowiec od km 0+000 do km 0+305 w zakresie budowy chodnika dla pieszych w jej pasie drogowym”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/radomyslwielki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 103576R Partynia- Schabowiec od km 0+000 do km 0+305 w zakresie budowy chodnika dla pieszych w jej pasie drogowym”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3be5cc52-2a06-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061677/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa chodników i ścieżek rowerowych przy drogach gminnych na terenie Gminy Radomyśl Wielki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00322396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 492676,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
a) chodnika dla pieszych w pasie drogowym drogi gminnej Partynia- Schabowiec w miejscowości Partynia na odcinku 289 mb (od km 0+000 do km 0+305)- strona lewa, o szerokości 2,0 m z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm oraz zjazdów z kostki gr. 8 cm,
b) odwodnienia z chodników za pomocą rowu przydrożnego zakrytego poprzez przykanaliki i studzienki ściekowe,
c) ronda na skrzyżowaniu dróg nr 103576R i 103577R w miejscowości Partynia.
Zamawiający wymaga od Wykonawców sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarze robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji technicznej oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
2. Wskazane w przedmiarze robót Katalogi Nakładów Rzeczowych i Katalogi Norm Nakładów Rzeczowych mają charakter pomocniczy przy wycenie robót, KNR i KNNR wskazano w celu przykładowego opisu pozycji przedmiarowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono trzy oferty. Cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 547 324,42 zł brutto przekracza kwotę 360 000,00 zł jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 547324,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 610000,00 PLN
| 2023-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |