„Remont drogi wewnętrznej w m. Czechów – ul. Dębowa (dz. Nr ew. 49)”.

Gmina Santok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00382276
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00382276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-05 14:16
Lokalizacja
Santok, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6abbd515-3cd1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5991012158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00382276 z dnia 2023-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi wewnętrznej w m. Czechów – ul. Dębowa (dz. Nr ew. 49)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Santok

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Santok - Urząd Gminy w Santoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966906

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gorzowska 59

1.5.2.) Miejscowość: Santok

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-431

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7287510

1.5.8.) Numer faksu: 95 7287511

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@santok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.santok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/gminasantok

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi wewnętrznej w m. Czechów – ul. Dębowa (dz. Nr ew. 49)”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6abbd515-3cd1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00001163/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont dróg gminnych z podziałem na części zamówienia w m. (Czechów, Wawrów, Górki, Janczewo, Santok)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00355685

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2023.BP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3008130,08 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zadania dotyczy wykonania remontu drogi wewnętrznej w m. Czechów – ul. Dębowa (dz. Nr ew. 49) na odcinkach od km 0+130 do km 0+230 oraz od km 0+580 do km 0+680 po zniszczeniach wywołanych zdarzeniem o charakterze klęski żywiołowej – deszczem nawalnym.
1) Zakres robót obejmuje wykonanie:
a) roboty przygotowawcze: odtworzenie drogi w terenie wraz z zabezpieczeniem punktów osnowy i pomiarem powykonawczym, rozbiórka nawierzchni jezdni wraz z podbudową, grubość nawierzchni do 32 cm,
b) Korytowanie oraz profilowanie i zagęszczenie podłoża: wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża w gruntach kat.I-VI gł. Koryta od 20 cm,
c) podbudowa: wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego, warstwa dolna grubość warstwy 20 cm 0/3,5 (skała lita),
d) Nawierzchnie: wykonanie warstwy ścieralnej gr 4 cm wraz ze skarpowaniem z AC11S 50/70, wykonanie warstwy wiążącej gr 8 cm z AC 16W 50/70 wraz z oczyszczeniem i skropieniem
e) wykonanie organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość złożonej oferty, przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na zamówienie.
2023-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane