Przebudowa budynku mieszkalnego – osada leśna Pasieki 2 – postępowanie II

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Browsk w Gruszkch

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00382296
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00382296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-05 14:19
Lokalizacja
Narewka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14dca25f-3491-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5430201146
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie ścianek działowychWyrównywanie podłógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwiInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty w zakresie podłóg drewnianychKładzenie płytekKładzenie terakotyKładzenie glazuryRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneWznoszenie płotów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00382296 z dnia 2023-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku mieszkalnego – osada leśna Pasieki 2 – postępowanie II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Browsk w Gruszkch

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050026271

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gruszki 10

1.5.2.) Miejscowość: Narewka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: browsk@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://browsk.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_browsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku mieszkalnego – osada leśna Pasieki 2 – postępowanie II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14dca25f-3491-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00232260/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa leśniczówki Pasieki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343637

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.07.2023.PD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Rozbudowy, nadbudowy, przebudowy budynku mieszkalnego oraz rozbiórkę budynku gospodarczego i
przebudowę(remont) budynku gospodarczego. Inwestycja zlokalizowana na terenie Nadleśnictwa Browsk w miejscowości
Pasieki na części działki nr ewid. gruntów 259/12, obręb ewidencyjny Gruszki 6

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45341000-9 - Wznoszenie płotów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Kwota jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia: 970 978,00 zł brutto.
wartość oferty najkorzystniejszej: 1 207 786,25 zł brutto
2023-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane