Zakup używanego pożarniczego samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie
Gmina Rzgów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00093768
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00093768/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-07 08:35
- Lokalizacja
- Rzgów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7893c274-b38c-4b09-9174-efcb9071b96d
- Identyfikator
- 6652733542
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00093768 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup używanego pożarniczego samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzgów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019220
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konińska 8
1.5.2.) Miejscowość: Rzgów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-586
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminarzgow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarzgow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://asystent.postepowania.pl/org/gminarzgow/postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup używanego pożarniczego samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7893c274-b38c-4b09-9174-efcb9071b96d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093768
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00045821
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa jednego używanego pożarniczego samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie.
2. Samochód pożarniczy musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych i musi spełniać wymagania określone w zał. nr 5 do SWZ (przy czym zamawiający dopuszcza złożenie oferty z wyposażeniem wyższym - lepszym - niż opisane).
3. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem dot. pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą z ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo ruchu drogowego (Dz. D. z 2023 r. poz. 1047 z późn. zm.), ustawą z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U. z 2024 r. poz. 275) oraz posiadać opinię CNBOP.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówieniu.
5. Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia oraz jego realizacji zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ – Wymagania techniczne.
6. Wraz z samochodem, o którym mowa w ust. 1, Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu pełną dokumentację techniczną samochodu oraz dokumentację niezbędną do rejestracji pojazdu, w szczególności:
6.1. dowód rejestracyjny;
6.2. kartę pojazdu (jeżeli pojazd posiada);
6.3. ważną polisę OC (dotyczy pojazdu zarejestrowanego w kraju);
6.4. dokumentację uprawniającą do użytkowania pojazdu w jednostkach ochrony przeciwpożarowej w tym ważną na dzień składania oferty opinię techniczną wydaną przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej Państwowy Instytut Badawczy w Jozefowie;
6.5. inne specjalistyczne dokumenty niezbędne dla prawidłowego użytkowania przedmiotu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAR-TRANS Maciej Kowalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322123664
7.3.4) Miejscowość: Kania Góra
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |