Przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Kołobrzeskiej 38, Kołobrzeskiej 12, Moniuszki 12 oraz Lengowskiego 14
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00382848
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00382848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-06 08:29
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-336a5acf-4bd1-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00382848 z dnia 2023-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Kołobrzeskiej 38, Kołobrzeskiej 12, Moniuszki 12 oraz Lengowskiego 14
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Kołobrzeskiej 38, Kołobrzeskiej 12, Moniuszki 12 oraz Lengowskiego 142.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-336a5acf-4bd1-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089671/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 38, Kołobrzeskiej 12, Moniuszki 12, Lengowskiego 14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Doposażenie Szkoły Podstawowej nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w zakresie edukacji komunikacyjnej poprzez budowę Miasteczka Ruchu Drogowego z grami edukacyjnymi wraz z poprawą bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Olsztynie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (NZ.2510.22.2023) nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione w istotny sposób.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie Art. 305 pkt 2 ustawy PZP.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f29e0e69-0f57-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2513.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa przejść dla pieszych w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 38, Kołobrzeskiej 12, Moniuszki 12, Lengowskiego 14 mająca na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez zastosowanie wyspowych progów zwalniających oraz oznakowanie pionowego, informującego o ich występowaniu, oznakowaniem poziomym oraz słupkami elastycznymi i barierkami zabezpieczającymi pieszych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GIERA Znaki Drogowe Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393461189
7.3.3) Ulica: Ul. Lipowa 49 a
7.3.4) Miejscowość: Jonkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-042
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149711,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |