REMONT ŁAZIENEK W ODDZIALE LECZANIA UZALEŻNIEŃ I

WIELKOPOLSKIE CENTRUM NEUROPSYCHIATRYCZNE IM. OSKARA BIELAWSKIEGO W KOŚCIANIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00383015
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00383015/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-06 09:07
Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a88b02ac-2d2b-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6981577391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWESTER BOBROWSKIBonikowo, PL · lot 0
184 999,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00383015 z dnia 2023-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT ŁAZIENEK W ODDZIALE LECZANIA UZALEŻNIEŃ I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM NEUROPSYCHIATRYCZNE IM. OSKARA BIELAWSKIEGO W KOŚCIANIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411049324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Ignacego Paderewskiego 1A

1.5.2.) Miejscowość: Kościan

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: et@wcn-koscian.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wcn-koscian.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wcnkoscian.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT ŁAZIENEK W ODDZIALE LECZANIA UZALEŻNIEŃ I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a88b02ac-2d2b-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383015

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011052/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont łazienek w Oddziale Leczenia Uzależnień I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00330571

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/13/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Remont 4 łazienek znajdujących się w pokojach nr 1,5,11,12, w Oddziale Leczenia Uzależnień I znajdującym się przy ul. Śmigielskiej 53 w Kościanie należącym do Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego im. Oskara Bielawskiego w Kościanie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- Załącznik nr 1 do SWZ - zakres prac,
- Załącznik nr 2 do SWZ - rysunek nr 1,
- Załącznik nr 3 do SWZ - rysunek nr 2,
- Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8.
4. Przedmiary robót (wyłącznie jako materiały pomocnicze) – załączniki nr 9a i 9b.
5. Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie innych materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w tej dokumentacji. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały i urządzenia. W przypadku gdy zastosowanie innych materiałów lub urządzeń wymagać będzie zmiany dokumentacji projektowej koszty przeprojektowania poniesie wykonawca.
6. Prace wykonywane będą na terenie czynnego Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego. W związku z powyższym jakiekolwiek przerwy w dostawie mediów muszą być konsultowane wcześniej z Zamawiającym. Należy je ograniczyć do minimum poprzez zapewnienie dostaw z innych źródeł alternatywnych na koszt Wykonawcy.
7. Wykonawca zobowiązany jest po zakończeniu prac w danym dniu do sprzątnięcia pomieszczeń w których odbywały się prace.
8. Teren wykonywanych prac należy odpowiednio zabezpieczyć przed osobami postronnymi.
9. Minimalny wymagany przez zamawiającego okres gwarancji na wykonanie zadania wynosi 48 miesięcy od daty sporządzenia końcowego protokołu odbioru robót.
10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
11. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184999,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184999,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184999,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Malarsko-Budowlany Sylwester Bobrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6981041408

7.3.3) Ulica: Bonikowo, ul. Parkowa 45

7.3.4) Miejscowość: Kościan

7.3.5) Kod pocztowy: 64-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184999,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-31
2023-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane