"Modernizacja obiektu Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku"
Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00383074
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00383074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-06 09:19
- Lokalizacja
- Radzionków, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8bef33b-259d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6260010263
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00383074 z dnia 2023-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja obiektu Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000287125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC JANA PAWŁA II, 2
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 286 64 54
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolinka@karolinka.art.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: karolinka.art.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8bef33b-259d-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
tworzenie, upowszechnianie i ochrona kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja obiektu Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8bef33b-259d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00308357/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja obiektu Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00314548
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2023/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie właściwej decyzji administracyjnej pozwalającej na realizację zadania i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Modernizacja obiektu Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku”.
2. W ramach zamówienia należy zaprojektować i wykonać roboty budowlane w zakresie: izolacji ścian wewnętrznych; strefy cokołowej wokół budynku; wymiany stolarki drzwiowej drewnianej; modernizacji muru ogniowego wraz z obróbkami blacharskimi; wymiany zmurszałego dachu wraz z ozdobną podsufitką i izolacją termiczną; robót malarskich wewnątrz obiektu; modernizacji wentylacji. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1 SWZ – Program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami tj.: 3.1. Wypis i wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego – załącznik nr A; 3.2. Zakres zadania – załącznik nr B; 3.3. Przedmiar robót – załącznik nr C; 3.4. Rzut parteru – załącznik nr D.
4. Uwaga: Przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy, przy wycenie robót należy uwzględnić wszystkie prace w nim ujęte, również te, które zostały wyszczególnione w Programie Funkcjonalno-Użytkowym. W przypadku gdy, zostały wykazane
roboty, których nie zawiera przedmiar robót, to do obowiązku Wykonawcy należy ich uwzględnienie w kalkulowaniu ceny. Wykonawca winien się liczyć z sytuacją, że rodzaje robót i ilości podane w przedmiarze robót stanowią materiał pomocniczy
i mogą ulec zmianie na etapie opracowania dokumentacji projektowej. Szczegółowe rozwiązania techniczne wpływające na zwiększenie lub zmniejszenie zakresu robót stanowią ryzyko Wykonawcy i nie będą traktowane jako roboty dodatkowe. Pomimo podania powyższych wartości wskaźnikowych zakresu prac należy dane te traktować wyłącznie jako szacunkowe, a Wykonawca jest zobowiązany skalkulować cenę ofertową zgodnie z postanowieniami SWZ i innymi dokumentami zamówienia.
5. Przed złożeniem dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach, celem zgłoszenia robót budowlanych lub uzyskania decyzji pozwolenia na budowę, każdorazowo należy ją uzgadniać z Zamawiającym.
Zamawiający uzgodni dokumentację w ciągu 7 dni roboczych licząc od dnia dostarczenia. Dokumentację projektową należy dostarczyć Zamawiającemu w wersji papierowej (3 egz.) i na nośniku CD (1 egz.) w formacie pdf oraz w wersji edytowalnej.
6. Wykonawca zobowiązany jest w terminie 3 dni od dnia zawarcia umowy do opracowania i uzgodnienia z Zamawiającym - Harmonogramu rzeczowo-finansowego, w którym będą
uszczegółowione terminy rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299045,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299045,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JS INVEST GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 368479345
7.3.3) Ulica: Chorzowska 44C
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299045,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1.Termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu umowy rozpoczyna się z dniem jej podpisania, a zakończenie w terminie nie później niż do dnia 10 listopada 2023 roku. 2.We wskazanym wyżej terminie Wykonawca jest zobowiązany zakończyćrealizację wszystkich robót objętych niniejszą umową oraz wszystkich obowiązków objętych niniejszą Umową. 3. Wskazanie konkretnej daty wykonania umowy uzasadnione jest przyznaniem dofinansowania w postaci dotacji celowej ze środków budżetu Województwa Śląskiego (zgodnie z podpisaną umową nr CRU WSL 2180/KL/2023 z dnia 24 maja 2023 r.), co stanowi obiektywną przyczynę zgodnie z art. 436 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2023-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |