Wykonanie dokumentacji projektowej odbudowy dróg, mostów i przepustów na terenie Gminy Korzenna.

GMINA KORZENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00383178
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-09-06 09:39
Lokalizacja
Korzenna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
491892297
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

5 przyznanych

PIOTR NOWAKNOWY SĄCZ, PL
44 149,62 PLN
KAROLINA KUBICABielsko-Biała, PL
38 000 PLN
ADAM KONICKIMOGILNO, PL
25 000 PLN
ADAM KONICKIMOGILNO, PL
25 000 PLN
MAREK KONICKIPOSADOWA MOGILSKA, PL
24 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.