Dostawa automatycznych stacji meteorologicznych wraz z dodatkowym osprzętem do ciągłej, całorocznej transmisji danych do sieci internet z podanych lokalizacji na okres do końca kwietnia 2024 roku
Uniwersytet Śląski w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00383210
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-06 09:48
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340197134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Stacje pogodowe
Wykonawcy
5 przyznanych
NAVIGA KRZYSZTOF MAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
58 700 PLNNAVIGA KRZYSZTOF MAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
58 700 PLNNaviga Krzysztof Makowski Sp. z o.oGdynia, PL
58 700 PLNNAVIGA KRZYSZTOF MAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
58 700 PLNNAVIGA KRZYSZTOF MAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
58 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.