Dostawa i odbiór tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych dla Szpitala MBNP w Wołominie w podziale na zadania
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00383246
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-06 09:57
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1250931792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Toner do drukarek laserowych/faksówBębny do maszyn biurowychWkłady barwiąceToner do fotokopiarek
Wykonawcy
6 przyznanych
TONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
169 367,31 PLNGLOBO GROUP JACEK KANIA, GRZEGORZ KANIA S.C.Kielce, PL
110 786,1 PLNGLOBO GROUP JACEK KANIA, GRZEGORZ KANIA S.C.Kielce, PL
110 786,1 PLN"CITY BIURO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWitnica, PL
9217,67 PLNTONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
169 367,31 PLNGLOBO GROUP JACEK KANIA, GRZEGORZ KANIA S.C.Kielce, PL
110 786,1 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.