Remont drogi gminnej nr 106324R w km 0+000 – 1+025 w miejscowości Stobierna.
Gmina Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00383906
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00383906/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-06 12:37
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df0ef8b4-3cc8-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8722216736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00383906 z dnia 2023-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 106324R w km 0+000 – 1+025 w miejscowości Stobierna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 146803310 , 146803322
1.5.8.) Numer faksu: 146803336
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df0ef8b4-3cc8-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 106324R w km 0+000 – 1+025 w miejscowości Stobierna.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df0ef8b4-3cc8-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383906
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051633/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Remont drogi gminnej nr 106324R w km 0+000 – 1+025 w miejscowości Stobierna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00355654
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 896799,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane:
Remont drogi gminnej nr 106324R w km 0+000 – 1+025 w miejscowości Stobierna.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem remontu polegającym na:
- odcinkowe sfrezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- rozbiórka istniejącej nawierzchni z płyt betonowych,
- wykonanie robót ziemnych z odcinkowym doziarnieniem,
- odcinkowy recykling głęboki hydraulicznym spoiwem drogowym,
- odcinkowa stabilizacja podłoża hydraulicznym spoiwem drogowym,
- ułożenie warstwy podbudowy z kruszyw łamanych,
- ułożenie odcinkowe warstw podbudowy z kruszyw naturalnych na podbudowę poboczy,
- ułożenie odcinkowe warstw podbudowy z betonu C8/10 na podbudowę poboczy,
- ułożenie płyt ażurowych typu „krata” mała 60x40x10 cm na podsypce cementowo-piaskowej o grubości 5 cm na poboczach i obwodowo na mijankach,
- ułożenie warstw wiążącej i ścieralnej nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych (KR3),
- ułożenie odcinkowe warstw poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- remont istniejących przepustów pod koroną jezdni oraz pod zjazdami z remontem umocnień wlotów i wylotów,
- remont warstw nawierzchni na zjazdach,
- remont rowów przydrożnych z odtworzeniem skarp i umocnień,
- remont oznakowania pionowego drogi.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Dokumentacja projektowa:
a) przekroje typowe;
b) mapa poglądowa określająca lokalizację odcinków przewidzianych do przebudowy;
c) przedmiary robót,
- Opracowane przez: PRO-WAY Łukasz Czarnik.
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
- Opracowana przez: : PRO-WAY Łukasz Czarnik.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1212421,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1497083,70 PLN
| 2023-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |