Budowa kompleksu sportowego w miejscowości Jurgów
Gmina Bukowina Tatrzańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00383941
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00383941/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-06 12:42
- Lokalizacja
- Bukowina Tatrzańska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-860111d7-2227-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7361717220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00383941 z dnia 2023-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kompleksu sportowego w miejscowości Jurgów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowina Tatrzańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 144
1.5.2.) Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-530
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ugbukowinatatrzanska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbukowinatatrzanska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kompleksu sportowego w miejscowości Jurgów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-860111d7-2227-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383941
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043433/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa kompleksu sportowego w miejscowości Jurgów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308213
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZW.271.1.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa kompleksu sportowego w miejscowości Jurgów.
Zakres rzeczowy robót określa specyfikacja warunków zamówienia, znak: IZW.271.1.20.2023 w szczególności:
1) SWZ wraz z ogłoszeniem o zamówieniu i załącznikami.
2) Zgłoszenie wykonania robót przyjęte przez Starostwo Powiatowe dnia 14.07.2021 r.
3) Dokumentacja techniczna pn.: "Budowa placu zabaw, siłowni zewnętrznej z ogrodzeniami jako obiekty małej architektury w miejscu publicznym" opracowana przez mgr inż. arch. Artura Basińskiego w lipcu 2023 r.
4) Zagospodarowanie terenu opracowane przez mgr inż. arch. Artura Basińskiego z lipca 2023 r. - aktualizacja.
5) Karty katalogowe siłownia.
6) Karty katalogowe plac zabaw.
7) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, dla zadania "Budowa placu zabaw, siłowni zewnętrznej z ogrodzeniami jako obiekty małej architektury w miejscu publicznym" opracowane przez mgr inż. arch. Artura Basińskiego z lipca 2023 r.
8) Przedmiar robót dla zadania pn.: "Budowa placu zabaw, siłowni zewnętrznej z ogrodzeniami jako obiekty małej architektury w miejscu publicznym" opracowany przez mgr inż. arch. Artura Basińskiego z lipca 2023 r.
9) Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu| 2023-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |