Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rozłopach
GMINA SUŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00384392
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00384392/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-06 13:56
- Lokalizacja
- Sułów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60e42f62-4012-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9222942581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00384392 z dnia 2023-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rozłopach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sułów 63
1.5.2.) Miejscowość: Sułów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-448
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sulow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sulow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60e42f62-4012-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rozłopach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60e42f62-4012-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00384392
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00360644
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.25.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rozłopach”.
1) Planuje się wykonanie robót remontowych przyziemia w budynku WTZ w Rozłopach.
W zakresie inwestycji przewidziano:
-wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej- na drzwi ramiakowe wraz z ościeżnicami regulowanymi z MDF,
- wymianę drzwi w wiatrołapie na stolarkę aluminiową- ciepłą, kolor brąz
- wymianę posadzki na płytki gresowe- w części pomieszczeń,
- wymianę posadzki na wykładziny PCV z wywinięciem na boki na wys. 15 cm
- wykonanie nowych powłok malarskich.
- remont łazienek.
- wymianę: gniazd elektrycznych, włączników świateł, opraw oświetleniowych, wentylatorów wentylacyjnych i kratek wentylacyjnych, zaworów grzejnikowych na termostatyczne.
Szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia na realizację robót budowlanych w ramach zadania
„Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rozłopach” ogłoszonego w BZP w dniu 21 sierpnia 2023r. pod nr 2023/BZP 00360644/01, do upływu składania ofert tj. do dnia 05 września 2023r. do godz. 10.00 wpłynęły 2 oferty. Kryterium oceny ofert była cena oraz długość okresu gwarancji. Cena złożonej oferty niepodlegającej odrzuceniu wyniosła 355.638,17 zł brutto z terminem udzielenia gwarancji na okres 36 miesięcy. Maksymalna kwota, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania wynosi 225.000,00 zł brutto. Wobec tego, że kwota złożonej oferty niepodlegającej odrzuceniu znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zadania, zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |