Dowóz uczn. z terenu Gminy Jabłonka do Katolickiej Szk. Podst. , Szkoły Specj. Przysp. do Pracy, Branż. Szk. I St. Specj. SPSK w Czerwiennem oraz SP Specj. Nr 9 w Nowym Targu w roku szk. 2023/2024
Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00384403
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-06 13:58
- Lokalizacja
- Jabłonka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7352869367
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
JANINA WNĘKLipnica Wielka 136, PL
153 070,56 PLNJANINA WNĘKLipnica Wielka 136, PL
153 070,56 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.