Remont drogi gminnej nr 107304E w miejscowości Prymusowa Wola
GMINA SŁAWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00384700
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00384700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-06 15:01
- Lokalizacja
- Sławno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e00cc11-4c98-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7681735627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00384700 z dnia 2023-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 107304E w miejscowości Prymusowa Wola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e00cc11-4c98-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 107304E w miejscowości Prymusowa Wola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e00cc11-4c98-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00384700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020658/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont drogi gminnej nr 107304E w miejscowości Prymusowa Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Remont drogi gminnej nr 107304E w miejscowości Prymusowa Wola”
2. W ramach zadania zostanie wykonane :
1) remont drogi gminnej Nr 107304E na odcinku 740 mb- od drogi krajowej nr 12 w kierunku drogi wojewódzkiej nr 713.
2) konstrukcję nawierzchni jezdni drogi,
3) poboczy
4) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
3. Dane techniczne :
Remontowana droga szerokości 5mb i długości 740mb.
1) Roboty pomiarowe – trasa drogi w terenie
2) Z frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej gr. 5cm.
3) Wywóz materiału z frezowania samochodami
4) Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni głębokości 60cm
5) Wywóz ziemi z korytowania jezdni samochodami
6) Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
7) Wykonanie z zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie na całej szerokości drogi gr. 30cm.
8) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego gr. 25cm z kruszywa frakcji0/63mm - 0/31,5mm
9) Wykonanie oczyszczenia i skropienia nawierzchni z tłucznia emulsją asfaltową
10) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego gr.6cm. warstwa wiążąca
11) Wykonanie oczyszczenia i skropienia nawierzchni asfaltowej emulsją asfaltową
12) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego gr. 4cm warstwa ścieralna
13) Mechaniczne wykonanie koryta pod pobocze utwardzone z kostki brukowej głębokości 40cm.
14) Transport urobku ziemnego samochodami
15) Wykonanie podsypki piaskowej z zagęszczeniem mechanicznym gr. 10cm
16) Podbudowa z kruszywa łamanego gr 25cm
17) Montaż obrzeży betonowych na podsypce cementowo piaskowej
18) Nawierzchnie z kostki brukowej - pobocza
19) Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
3. Zakres rzeczowy
L.p. Wyszczególnienie zakresu rzeczowego
1. Roboty przygotowawcze
2. Podbudowa
3. Nawiarzchnia
4. Pobocza
5. Oznakowanie drogi
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest niemożliwe.| 2023-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |