„Przebudowa drogi gminnej nr 200275W w miejscowości Świniarów od km 0+000,00 do km 0+403,15”

Miasto i Gmina Łosice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00384793
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00384793/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-06 16:04
Lokalizacja
Łosice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65eed7c4-2707-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
4960249189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB WOJTCZUKŁosice, PL · lot 0
423 625,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00384793 z dnia 2023-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 200275W w miejscowości Świniarów
od km 0+000,00 do km 0+403,15”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Łosice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237405

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 6

1.5.2.) Miejscowość: Łosice

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalosice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminalosice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminalosice.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej nr 200275W w miejscowości Świniarów
od km 0+000,00 do km 0+403,15”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65eed7c4-2707-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00384793

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00097230/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 „Przebudowa drogi gminnej nr 200275W w miejscowości Świniarów od km 0+000,00 do km 0+403,15”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00318232

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPK.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 200275W w miejscowości Świniarów
od km 0+000,00 do km 0+403,15 wraz z uzyskaniem wymaganych prawem decyzji/zezwoleń. Odcinek objęty projektem zaliczony jest do dróg gminnych. Zakres prac do wykonania m.in.:
1) Roboty pomiarowe
2) Wykopy wykonywane mechanicznie z transportem urobku na odkład samochodami wraz z uformowaniem i wyrównaniem skarp na odkładzie
3) Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
4) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
5) Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
6) Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
7) Wykonanie warstwy ścieralnej zjazdów z betonu asfaltowego
8) Wykonanie umocnienia poboczy z kruszywa łamanego.
9) Wykonanie oznakowania pionowego
Projekt obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej o łącznej długości 403,15 m. Na odcinku o długości 376,70 m szerokość jezdni wynosi 4,00 m na pozostałym odcinku o długości 26,45 m (wraz z mijanką o długości 25 m) wynosi 5,00 m. Na działki przyległe projektowane są zjazdy zwykłe o nawierzchni bitumicznej o szerokości 6,00 m.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w następujących dokumentach stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia:

• Dokumentacja techniczna – Załącznik nr 6 do SWZ,
• Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - Załącznik nr 7 do SWZ,
• Przedmiar robót - Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 423625,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 786662,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 423625,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAKUB WOJTCZUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360806342

7.3.3) Ulica: ARTYCH 16

7.3.4) Miejscowość: Łosice

7.3.5) Kod pocztowy: 08-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423625,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2023-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane