„Modernizacja drogi powiatowej Nr 2918E ul. Kolejowa w Jeżowie”

POWIAT BRZEZIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00385059
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00385059/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-07 08:41
Lokalizacja
Brzeziny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d643dec-2541-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8331394936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie drógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO DROGOWYCH W ŁOWICZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJamno, PL · lot 0
358 288,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00385059 z dnia 2023-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi powiatowej Nr 2918E ul. Kolejowa w Jeżowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BRZEZIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750731786

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 16

1.5.2.) Miejscowość: Brzeziny

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: (46) 874 11 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-brzeziny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-brzeziny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d643dec-2541-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja drogi powiatowej Nr 2918E ul. Kolejowa w Jeżowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d643dec-2541-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00385059

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021907/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja drogi powiatowej Nr 2918 E w Jeżowie, ul. Kolejowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00312226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DR.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 2918 E na długości 652,00 mb w miejscowości Jeżów.
Droga powiatowa nr 2918 E (klasy technicznej Z-zbiorcza) przebiega w terenie zabudowanym. Posiada jezdnie asfaltową o szerokości 5,00 m oraz obustronne pobocza gruntowe szerokości 1,00 m wymagające wzmocnienia kruszywem. Po obu stronach drogi usytuowane są rowy. Odwodnienie drogi powierzchniowo na tereny przyległe oraz do rowów. Nie przewiduje się przebudowy istniejących zjazdów drogowych.
Projektuje się sfrezowanie istniejącej warstwy ścieralnej gr. 5 cm na całej szerokości przekroju poprzecznego 5,00 m. Na oczyszczoną podbudowę projektuje się wykonanie warstwy ścieralnej o gr. 5 cm.
Jezdnia drogi: projektuje się przekrój poprzeczny daszkowy ze spadkami i=2% na odcinku.
Pobocza obustronne podlegają wzmocnieniu kruszywem.
Pobocza o parametrach:
-szerokości 1,00 m i grubości 12 cm z kruszywa łamanego 0/31,5 mm ze spadkiem poprzecznym i=6%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358288,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491225,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358288,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno - Drogowych w Łowiczu Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100373034

7.3.3) Ulica: m. Jamno

7.3.4) Miejscowość: Łowicz

7.3.5) Kod pocztowy: 99-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358288,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający oświadcza, że na realizację zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej Nr 2918E ul. Kolejowa w Jeżowie” uzyskał dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Łódzkiego, pochodzących z tytułu wyłączania z produkcji gruntów rolnych, na zadanie pod nazwą: „Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”, w związku z tym niezbędne jest wykonanie przedmiotu zamówienia w terminie. Terminowość i bezusterkowe wykonanie zadania jest dla Zamawiającego sprawą nadrzędną.
2023-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane