„Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Jasienica Rosielna”

Gmina Jasienica Rosielna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00094037
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00094037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-07 09:47
Lokalizacja
Jasienica Rosielna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ff0d3d0-7d6d-4538-9561-a809c654a0b1
Identyfikator
6861576360
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzneElektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznychLinie energetyczneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK WALCZAKOrzechówka, PL · lot 0
249 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00094037 z dnia 2025-02-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Jasienica Rosielna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jasienica Rosielna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440198

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasienica Rosielna 240

1.5.2.) Miejscowość: Jasienica Rosielna

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-220

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@jasienicarosielna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jasienicarosielna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jasienicarosielna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Jasienica Rosielna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ff0d3d0-7d6d-4538-9561-a809c654a0b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061920/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 „Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Jasienica Rosielna”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495128

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BFP.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje modernizację oświetlenia na terenie gminy Jasienica Rosielna tj.:
- demontaż opraw oświetlenia zewnętrznego, demontaż na trzpieniu słupa lub wysięgnika – 325 kpl
- demontaż opraw oświetlenia zewnętrznego, demontaż na trzpieniu słupa lub wysięgnika – oprawy parkowe - 6 kpl
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, na wysięgniku – 325 szt.
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, na wysięgniku – oprawy parkowe – 6 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

31321000-2 - Linie energetyczne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Patryk Walczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 686 168 66 86

7.3.4) Miejscowość: Orzechówka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-02-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane