„Zakup, dostawa i montaż tablic systemu informacji pasażerskiej w ramach projektu pn.: „Poprawa warunków ekomobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyna”

GMINA BARCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00385508
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00385508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-07 10:35
Lokalizacja
Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-629b45ad-3d8d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7393844890
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęTrwałe znaki informacyjneElektroniczne tablice informacyjneSystem informacji pasażerskiej czasu rzeczywistegoSystem informacji ruchu pasażerskiego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00385508 z dnia 2023-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zakup, dostawa i montaż tablic systemu informacji pasażerskiej w ramach projektu pn.: „Poprawa warunków ekomobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Barczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://barczewo.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup, dostawa i montaż tablic systemu informacji pasażerskiej w ramach projektu pn.: „Poprawa warunków ekomobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-629b45ad-3d8d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00385508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00004373/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Poprawa warunków ekomobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Poprawa warunków ekomobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyna” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 4 – Efektywność energetyczna, Działanie 4.4 – Zrównoważony transport miejski. Poddziałanie 4.4.1 – Ekomobilny MOF (ZIT Olsztyna).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00357433

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.28.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. „Poprawa warunków ekomobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyna”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zakup, dostawę i montaż tablic systemu informacji pasażerskiej, polegających na:
1) Zakupie, dostawie, montażu i instalacji (podłączenie do zasilania) dwóch elektronicznych podświetlanych tablic informacji pasażerskiej na przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych przy ul. Wojska Polskiego w Barczewie (działka nr 21 obr. 2 Miasta Barczewo) oraz przy ul. Warmińskiej w Barczewie (działka nr 107/44 obr. 1 Miasto Barczewo, gm. Barczewo). Podłączenie do zasilania należy zaprojektować, uzgodnić w Energa Operator oraz wykonać zgodnie z załączonymi warunkami przyłączeniowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne

48813200-2 - System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego

48813000-0 - System informacji ruchu pasażerskiego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 04.09.2023 r. nastąpiło otwarcie ofert. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa środki Zamawiającego, jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia.
2023-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane