Usługa dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w ramach miesięcznych abonamentów dofinansowanych przez Pracodawcę dla pracowników CUW DPS i CRO DPS oraz osób towarzyszących i dzieci na rok 2025.

Centrum Usług Wspólnych Domów Pomocy Społecznej w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00094054
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00094054/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-07 09:52
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a27f3ca3-450a-4218-91dd-f1111b251c0d
Identyfikator
7282867669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi sportoweUsługi świadczone przez ośrodki sportoweUsługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
227 040 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00094054 z dnia 2025-02-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w ramach miesięcznych abonamentów dofinansowanych przez Pracodawcę dla pracowników CUW DPS i CRO DPS oraz osób towarzyszących i dzieci na rok 2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Wspólnych Domów Pomocy Społecznej w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523512531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Przybyszewskiego 255/267

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-338

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 250 72 00 do 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cuwdps.uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwdps.uml.lodz.pl/zamowienia-publiczne/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 728 16 71 102

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przybyszewskiego 255/267

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-338

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@crodps.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.crodps.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w ramach miesięcznych abonamentów dofinansowanych przez Pracodawcę dla pracowników CUW DPS i CRO DPS oraz osób towarzyszących i dzieci na rok 2025.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a27f3ca3-450a-4218-91dd-f1111b251c0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094054

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz.1320)

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-cd80fbb5-ef2f-45c4-b3b5-020f35cc5465

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUWDPS_1/261/2025_US ZP/1/CRO/2025/U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 293946,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w ramach miesięcznych abonamentów dofinansowanych przez Pracodawcę dla pracowników CUW DPS i CRO DPS oraz osób towarzyszących i dzieci na rok 2025.
Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 i 2 pkt 1-3 ustawy Pzp wymaga, aby wskazane przez Zamawiającego Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osoby wykonującej czynności, które polegać mają na obsłudze organizacyjnej Umowy tj. dedykowany opiekun wyznaczony dla Zamawiającego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku kodeks pracy. Obowiązek ten nie dotyczy czynności, które są wykonywane przez Wykonawcę prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wskazane powyżej zatrudnienie przez cały okres trwania zamówienia.
Szczegóły zamówienia oraz warunki realizacji znajdują się w Załączniku nr 2 do Zaproszenia- opis przedmiotu oraz w załącznik nr 4 dla CRO DPS oraz 5 dla CUW DPS do Zaproszenia - wzór umowy.
Nazwa i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV)
Kody CPV:
92000000-1 Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
92600000-7 Usługi sportowe
92610000-0 Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
92330000-3 Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne
Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2025 r.
Zamawiający dodatkowo wymaga określenia przez Wykonawcę posiadania w ofercie dostępu do strefy aquaparku na basenach w czasie 2 godzin bez dodatkowych opłat według podziału Tak/Nie.
Zamawiający dodatkowo wymaga określenia posiadania w ofercie przez Wykonawcę dostępu do usług konsultacji trenera osobistego 1 raz na 6 miesięcy dla karnetów pracowników i osób towarzyszących według podziału Tak/Nie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92600000-7 - Usługi sportowe

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227040,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Benefit Systems S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 836-167-65-10

7.3.3) Ulica: Plac Europejski 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227040,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający wymagał zawarcia dwóch odrębnych umów dla poszczególnego zamawiającego tj:
Miastem Łódź- Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńczym Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Stanisława Przybyszewskiego
255/267, 92-338 Łódź, zawarta umowa na kwotę 176 271,33 zł netto, 190 373,04 zł brutto oraz
Miastem Łódź- Centrum Usług Wspólnych Domów Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Stanisława Przybyszewskiego 255/267,
92-338 Łódź, zawarta umowa na kwotę 33 950,89 zł netto, 36 666,96 zł brutto
2025-02-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi